Hizmetlerimiz

Pazarlama | İhracat

Uluslar arası tekstil piyasasında kendimize özgü geliştirdiğimiz pazarlama stratejilerimiz sayesinde, dünyanın 29 ülkesine ihracat yapıyor, bunun yanı sıra ülkemizdeki hazır giyim ve ev tekstili sektörüne de ürün tedarik ediyoruz.

Tasarım

Alışılagelmiş tasarımlar ve klişeler yerine, deneyimli ekibimizin farklı ve sektör beklentilerine göre hazırlamış olduğu yeni koleksiyonları beğenilerinize sunuyoruz. Moda ve sezon trendlerini takip ederek koleksiyonlarımıza bu doğrultuda yön veriyoruz.

Numune ve Kartela

Siz müşterilerimize numuneye baktığınızda üretimini görsel olarak birebir anımsatan numuneler üretiyor ve hızlı teslim edebiliyoruz.

Üretim

Farklı miktar ve ebattaki taleplerinizi hızlı ve kaliteli üretebilecek esnek üretim süreçlerini uyguluyoruz. Hammaddemizi kendi tesisimizde, kendi makinelerimizle üretiyor, gelişmiş makine parkurumuzda yer alan tam otomatik makinelerimizle, %100 bilgisayarlı üretim yaparak hata oranını en aza indirgiyoruz.

Kalite Kontrol

Üretimimizin her sürecinde BROCHE için kalite esastır. Oluşabilecek hatalar birbirini takip eden kalite kontrol süreçleri ile bertaraf edilerek “sıfır sorun” ilkesiyle hareket edilmektedir.

Nakış Tamiri

Kalite kontrolle tespit edilen hatalar üretime yeniden başlanılıyor algısı ve titizliğiyle işlenerek tekrar kalite kontrol süreçlerinden geçirilir. Siz sadece ürünün son halini görürsünüz, sorunlarını değil.

Boyama

Pek çok tesisin aksine, ürünlerimizi ve hammaddelerimizi, kendi boyahanemizde boyuyor ve istediğimiz rengi istediğimiz biçimde elde edebiliyoruz. Tasarım süreçleri içerisinde elde ettiğimiz varyantları mükemmel biçimde ortaya koyabilmek için hiçbir aracı kullanmıyor ve mükemmel renkleri, yüksek teknolojili boyama tesisimizde elde ediyoruz.

Kesim ve Paketleme

Ürünlerinizi, sizin tercihlerinize göre ergonomik ve lojistik süreçlere engel olmayacak şekilde biçimlendirip, paketliyoruz.

Sevkiyat

Teslimat sürecinde gecikme olmaması ve ürünlerin sevkiyatta zarar görmesine mani olmak için sevkiyat safhasını, bir önceki paketleme sürecinden itibaren özenle yönetiyor, ürünlerin müşterilere zamanında ve eksiksiz ulaşmasını temin ediyoruz.