Ne yapıyoruz

İç Giyim, Dış Giyim ve Ev Tekstili sektöründe hayallerinizi tasarımlarımızla görselleştiriyoruz. 30 kasnaklı makine parkurumuzda, yüksek üretim potansiyelimizi kalite odaklı yönetim stratejileriyle birleştirerek, sadece dış giyimde yıllık ortalama 1.500.000 metre/yıl, toplamda ise 5.000.000 metre/yıl ve üzeri üretim kapasitesine ulaşan, yüksek miktarlarda gelebilecek talebi dahi karşılayabilecek üretim yapısına sahip bir tesisi bünyesinde barındıran üretim firmasıyız. Teknolojideki gelişmeleri dikkatle takip eden ar-ge ekibimizle, yeni üretim tekniklerini eşzamanlı olarak makine parkurumuzda uyguluyor ve üretimde verimliliği ön plânda tutuyoruz.

Hammadde ihtiyaçlarımızın %90’lık kısmını, entegre üretim tesislerimizde üretip, hammaddede sıfır hata ilkesini ana çizgimiz olarak benimsedik. Seçimini özenle yaptığımız hammaddelerimizle ürettiğimiz yarı mamulleri, kendi tesislerimizde boya-terbiye işlemlerinden geçirerek, siz müşterilerimizin tercih ettiği renkleri siparişleriniz üzerinde başarılı bir şekilde uyguluyoruz. Moda trendlerini takip eden deneyimli tasarım ekibimizin özgün ve uzun tasarım süreci ile ortaya çıkarmış olduğu koleksiyonlarla sektöre yön veren bir marka olmayı hedefliyoruz

İtalya, İspanya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Dubai, Japonya, Brezilya ve A.B.D ‘de bulunan ticari acentelerimizle hızlı ve kaliteli hizmetimizi 30 ülkeye ihracat yaparak taçlandırdığımızı düşünüyoruz.