Biz kimiz

Bir aile şirketi olarak 1995 yılında sektörde faaliyetlerine başlayan firmamız, 2002 yılından beri “BROCHE” markasıyla brode ve gipür ürün gruplarında üretim faaliyetlerini sürdürmektedir. Sektör olarak iç giyim, dış giyim ve ev tekstili alanlarında Türkiye’nin en büyük ürün tedarikçileri arasında yer alan firmamız, geniş ürün yelpazesi ve farklı üretim seçenekleriyle kaliteli ve hızlı üretim politikasını esnek hizmet anlayışıyla birleştirmiştir. Estar Tekstil, 2000 yılında üretimin ana girdisini oluşturan tül ve zemin kumaş, 2002 yılında ise sürecin devamı olan boya ve terbiye işlemlerini kendi bünyesinde yapmaya başlayarak üretim sürecini tam entegre hale getirmiştir. Entegrasyonunu sağlamış güçlü üretim yapısıyla Dünyaca ünlü tekstil markalarına hizmet verebilmemiz, sahip olduğumuz prensipler çerçevesinde oluşturduğumuz sistemli çalışmamızın sonucudur. Kurumsal değerlerimizi, evrensel yönetim ilkeleri ile bütünleştirip, teknolojik gelişmeleri makine parkurumuzda uygulayarak; kaliteli ürünleri makul maliyetlerle üretebilmekteyiz.

tasarim-1-min

DEĞERLERİMİZ

Sektörde yılların tecrübesini, modern üretim teknikleri ile birleştirerek ülkemizi yurt dışında temsil etmek ve her yıl katılmış olduğumuz PREMİERE VİSİON fuarlarında ürünlerimizi trend masasında görmekten gurur duyuyoruz.

VİZYON

Ürün tasarımı ve kalite standartlarında Dünya’nın önde gelen firmaları arasındaki yerimizi sağlamlaştırıp hafızanızda yer bırakacak tasarımlarımızla, kalitenin birlikte anıldığı çizgimizi koruyarak BROCHE ile kaliteyi yeniden tanımlamanızı sağlamaktır.

MİSYON

Estar Tekstil müşteri memnuniyeti anlayışında Avrupa Standartlarını benimsemekte ve Türk tekstil sanayisinin lider firmaları arasında ki yerini koruyarak uluslararası piyasadaki konumunu de kalıcı hale getirmeyi hedeflemektedir.